Kool

Rehabilitatsiooniteenus

Lahmuse kool tegeleb rehabilitatsiooniteenuse osutamisega.

Täpsem informatsioon asub meie taastuskeskuse lehel.

Viimati uuendatud Neljapäev, 19 Oktoober 2017 08:51

Eelkutseõpe

Lihtsustatud õppekava kõrval on meie kooli eripäraks suurema tähelepanu pööramine tööõpetusele ja kutseõppele. Me ei võistle kutsekoolide või tehnikumidega, vaid anname õpilastele võimaluse eelnevalt tutvuda erinevate erialadega. See tagab selle, et kutsekooli edasi minnes omavad nad paremat ettekujutust õpitavatest erialadest.

Vaata esitlust eelkutseõppe olemusest meie koolis.

Viimati uuendatud Esmaspäev, 16 Aprill 2012 14:41

Õpilaskodu

Lahmuse koolil on kaks õpilaskodu.

Esimene neist - taastuskeskuse 2. korrusel asuv õpilaskodu avati 26.aprillil 2007.
Ehitus kestis 2006 aasta detsembrist kuni 2007 aasta aprillini. Selle tulemusena valmis töökoja peale 9 tuba, kus saavad ööbida 33 õpilast. Toad on avarad ja sisustatud eritellimuse järgi valmistatud puidust mööbliga. Kogu maja on viidud maaküttele.

Raha õpilaskodu ehitamiseks tuli riigieelarvest (4,75 miljonit EEK) ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusest (350 000 EEK)

Teine õpilaskodu valmis aastal 2010. Selleks taastati endine valitsejamaja.

Mõlemas hoones elavad õpilased 2-4 kohalistes tubades.

Viimati uuendatud Teisipäev, 13 September 2011 08:16

Avaleht

Lahmuse Kool on pikaaegse kogemusega kool erivajadustega lastele. Kool töötab lihtsustatud- ja toimetuleku õppekava alusel ja on osalisel riiklikul ülalpidamisel: õpilaste toitlustamine ja õppematerjalid on lapsevanemate jaoks tasuta. Asjatundlik personal ja tänapäevaseks kohandatud vana Lahmuse mõisakompleks on soodsaks koduseks kohaks paljude tavakoolis kujunenud probleemidega hakkama saamiseks. Lisaks pakume ka rehabilitatsiooniteenust nii oma kooli õpilastele, kui ka väljaspool kooli.

Kuidas Lahmuse Kool näeb välja peale remonti, vaata siit

Lahmuse kool peamaja 2012