Kool

Rehabilitatsiooniteenus

Lahmuse kool tegeleb rehabilitatsiooniteenuse osutamisega.

Täpsem informatsioon asub meie taastuskeskuse lehel.

Viimati uuendatud Neljapäev, 19 Oktoober 2017 08:51

Eelkutseõpe

Lihtsustatud õppekava kõrval on meie kooli eripäraks suurema tähelepanu pööramine tööõpetusele ja kutseõppele. Me ei võistle kutsekoolide või tehnikumidega, vaid anname õpilastele võimaluse eelnevalt tutvuda erinevate erialadega. See tagab selle, et kutsekooli edasi minnes omavad nad paremat ettekujutust õpitavatest erialadest.

Vaata esitlust eelkutseõppe olemusest meie koolis.

Viimati uuendatud Esmaspäev, 16 Aprill 2012 14:41

Dokumendiregister

Dokumendid saata DVK kaudu.

Lahmuse Kooli dokumendiregistri avaliku vaate kaudu tagatakse juurdepääs alates 01. jaanuarist 2017 Registreeritud elektroonilistele dokumentidele, millele ei ole kehtestatud juurdepääsupiirangut. Dokumendi sisuga, mis ei ole avalikus vaates nähtav ja millele ei ole kehtestatud juurdepääsupiirangut, on võimalik tutvuda teabenõude esitamisel. Teabenõue saatke e-postiga See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .

Dokumendiregistrist dokumendiotsingul palun vajutage otsitavale dokumendile, misjärel avaneb otsinguvorm kriteeriumide määratlemiseks vajaliku dokumendi leidmiseks ja peale otsinguks teadaolevate parameetrite sisestamist vajutage klahvile Otsi.

Dokumendi andmeid määratlemata ja klahvile Otsi vajutades, avaneb nimekiri kogu valitud liigi dokumentidest registreerimise kuupäeva järgi kahanevalt (uuemad dokumendid on eespool).

Klahvile Otsi vajutades kuvatakse, kas konkreetse dokumendi registreerimisandmed või nimekiri valitud dokumendiliigi registreerimisega.

Valitud dokumendi andmetele vajutades näidatakse selle dokumendi põhiandmeid. Kui dokumendile ei ole kehtestatud juurdepääsupiirangut, on põhiandmetele lisatud fail, mille sisu saab vaadata faili nimele vajutades.

Dokumenti on võimalik otsida ka tekstipõhiselt, sisestades lehe ülaserva otsinguväljale otsitava märksõna.

Lahmuse Kooli dokumendiregister-https://kis.hm.ee/?page=pub_search_dynobj&tid=10043&desktop=10016&unit_id=49620

Lahmuse Kooli töötajate puhkuste ja lähetuste korraldustega on võimalik tutvuda Riigitöötaja Iseteenindusportaali avalikus registris-https://www.riigitootaja.ee/rtip-client/login

Lahmuse Kooli põhimäärus

Lahmuse Kooli palgajuhend

Lahmuse Kooli õppekava

Lihtsustatud õppe ainekavad

Toimetulekuõppe ainekavad

Lahmuse kooli vastuvõtmise kord ja sisseastumise avaldus

Õpilaskodu kodukord

Klassiväliste ürituste kord

Ekskursioonide korraldamise kord

Õpilasaktiivi põhikiri

Lahmuse Kooli taastuskeskuse kodukord

Viimati uuendatud Kolmapäev, 27 Detsember 2017 11:27

Õpilaskodu

Lahmuse koolil on kaks õpilaskodu.

Esimene neist - taastuskeskuse 2. korrusel asuv õpilaskodu avati 26.aprillil 2007.
Ehitus kestis 2006 aasta detsembrist kuni 2007 aasta aprillini. Selle tulemusena valmis töökoja peale 9 tuba, kus saavad ööbida 33 õpilast. Toad on avarad ja sisustatud eritellimuse järgi valmistatud puidust mööbliga. Kogu maja on viidud maaküttele.

Raha õpilaskodu ehitamiseks tuli riigieelarvest (4,75 miljonit EEK) ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusest (350 000 EEK)

Teine õpilaskodu valmis aastal 2010. Selleks taastati endine valitsejamaja.

Mõlemas hoones elavad õpilased 2-4 kohalistes tubades.

Viimati uuendatud Teisipäev, 13 September 2011 08:16

Avaleht

Lahmuse Kool on pikaaegse kogemusega kool erivajadustega lastele. Kool töötab lihtsustatud- ja toimetuleku õppekava alusel ja on osalisel riiklikul ülalpidamisel: õpilaste toitlustamine ja õppematerjalid on lapsevanemate jaoks tasuta. Asjatundlik personal ja tänapäevaseks kohandatud vana Lahmuse mõisakompleks on soodsaks koduseks kohaks paljude tavakoolis kujunenud probleemidega hakkama saamiseks. Lisaks pakume ka rehabilitatsiooniteenust nii oma kooli õpilastele, kui ka väljaspool kooli.

Kuidas Lahmuse Kool näeb välja peale remonti, vaata siit

Lahmuse kool peamaja 2012