Sünnipäevapidu

11. mail toimus sünnipäevapidu, mille valmistas ette ja viis läbi kasvataja Avo Ailt ning VI rühm.
Toreda kuulutuse valmistasid Eve ja Aire.
Peale einet algaski sünnipäevade õhtupoolik, mis oli hoopis teistsugune. Mati Adamson Suure-Jaani noortekeskusest toimetas kohale sumomaadlusmati ja sumovarustuse. Meie kooli logo autor Tõnu Kukk Olustverest tegi kõigi soovijate külgvaate põhjal siluett-lõiget: Inimene istus küljega (profiilis) kunstniku vastas, kes lõikas mustast paberist välja tema pea kontuuri. Käärilõiketööd olid professionaalsed ja sarnanesid üsna täpselt inimesega. Nii jäi kõigile tore mälestus oma sünnipäevast.
Käärilõiketöö olevat vanade aadliprouade ja –härrade harrastus – nii et täpselt ühele mõisakoolile sobiv meelelahutus.