Valgele Valgega 2015 “Meie kiisul kriimud silmad”

14.mail toimus juba 9 aastat projekt Valgele Valgega. Loovtööde teemad on igal aastal erinevad, kuid puudutavad alati inimeseks olemise ja kasvamise teemasid või ümbritsevat keskkonda.

Tallinna Tondi Põhikool projekti “Valgele Valgega” eestvedajana kutsus märtsi algul erikoolide õpilasi joonistama kiisusid ning voolima kiisukruuse. Voolitud kruusid ootavad kassifännidest ostjaid Tallinna Loomaaia kingituste poes. Kruuside müügist saadud tulu läheb leopardikutsikate Dora, Freddo ja Muusi toetuseks.

14. mail kogunesid projekti usinad joonistajad ja noored keraamikud loomaaeda näitust avama. Seejärel said õpilased osa looduskooli haridusprogrammidest. Vahva päeva lõpetas mustkunstnik Fred oma etteastega.

Lahmuse Kooli töödest nimetati ära Annika Tarakanova töö.