11.2014 arhiiv

Mardi-Kadri karneval

20.11.2014

19.novebri õhtul oli meil karneval, mille jaoks lapsed joonistasid ja kirjutasid eelnevalt mardi-ja kadripäeva teemalisi pilte ja plakateid. Nii suured kui ka väikesed olid end riietanud vastavalt kadrideks või martideks.

kadri1 mart1 kadri2

Külla tulid meile noored Viljandi pärismusmuusika aidast, kes mängisid pilli ja tantsisid, haarates kaasa ka kõik lapsed.

kadri6  kadri4

Meie omad kadrid esinesid samuti väikese etteastega,  mille oli kokku pannud õpetaja Helen.

kadri3

EO korvpalliturniir 2014

17.11.2014

korv4-1

12.novembril toimus Lahmuse Koolis korvpalliturniir. Võisteldi kokku 3 erinevas divisjonis.
Lahmuse kooli poolt oli väljas kaks võistkonda – LÕK õpilaste ja toimetuleku õpilaste võistkond.

korv4 korv5

Meil läks väga hästi.
I divisjonis, kus osales 5 kooli( Kaelase, Kroonuaia, Kammeri, Vaeküla ja Lahmuse), tulime esimesele kohale.
Toimetuleku võistkond tuli teiseks.

korvpalliturniir

Sportlik Isadepäev

07.11.2014

6.novebril tähistasime Lahmuse Koolis Isadepäeva.

Õhtu algas meil ühise soojendusvõimlemisega, millele järgnes korvpallimatš – isad poiste vastu. Mäng oli väga tasavägine ja poisid võitsid mängu 20:18.

isadepäev isadepäev1.1

Peale korvpalli toimus köievedu ja teatevõistlused.

isadepäev2 isadepäev3 isadepäev4 isadepäev5 isadepäev8 isadepäev6

Aitäh kõikidele tublidele isadele, kes kohal olid ja kõikidest mängudest osa võtsid!

05.11.2014

30. novembril tähistasime koolis Halloweeni.
Tegevust jagus nii suurtele kui ka väikestele.

Õpilased meisterdasid koos kasvatajatega halloweeni teemalised kõrvitsanäod ja purgid. Tehti üksteisele näomaalinguid ja osad lapsed olid kostüümides.
Lõpetuseks valiti parim kõrvits, purk, näomaaling, kostüüm ja jagati kommi.

Kõigest sellest tegime ka väikese näituse, mis jäi vaatamiseks, ka järgmiseks päevaks, tervele koolile.

halloween1 halloween2 halloween3 halloween4 halloween5 halloween6