10.2013 arhiiv

Õpetajate korvpall

24.10.2013

Eesti Koolispordi Liit korraldas 19-20 oktoobril korvpallivõistluse Vinni-Pajustis, kus oli esindatud meie kooli 3 õpetajat. Võistkonna nimeks oli Kammeri/Lahmuse Kool  ja  nad saavutasid õpetajate korvpallivõistlusel II koha.

Karaoke lauluvõistlus

17.10.2013

Meie koolis toimus 16. oktoobtril karaoke lauluvõistlus. Karaoket laulis 9 õpilast.  Nad valisid endale sobiva laulu ning neid hindas kolme liikmeline zürii. Selgitasime välja parima karaoke laulja ja rahva lemmiku. Võitjaks osutus Michael ja rahva lemmikuks Jan K.

Matkapäev!

11.10.2013

10. oktoobril toimus meie koolis matkapäev. Peale lõunasööki läksid klassid matkama. Teekonna valisid klassid endale ise. Tagasi koolimajja saabudes olid enamus väsinud, kuna kõnniti mitmeid kilomeetreid.

Õpetajate päev!

08.10.2013

4. oktoobril toimus meie koolis õpetajate päev! Uus direktor sai võimule, klassides olid uued õpetajad. Meie kooli õpetajad muutusid õpilasteks, neile korraldati tund värskes õhus ehk orienteerumine. Õpetajate päeval sai ka tutvuda piltidega, millised olid meie kooli õpetajad lapsepõlves. Selle põhjal toimus ka viktoriin, kes arvab ära õige rohkem õpetajaid. Peale lõunat toimus aktus, kus klassid esitasid luuletusi, oli valgusteater ja õpetajate näidend. Päeval oli tore ja meeldejääv!

Korvpallipäev

07.10.2013

03. oktoobril toimus meie koolis korvpallipäev, kus meenutasime õpilaste reisi Istanbuli. Seal toimus Eriolümpia Euroopa Korvpalliturniir, kus võistkond tuli koju II kohaga! Näidati meile võistkonna riietust, pilte ja jagati muljeid.

Sel päeval toimus vabavisete võistlus, 1 minuti visked ja mängisid omavahel Türgis käinud võistkond vs Suure-Jaani Gümnaasiumi võistkond.

Meile tuli külla Kaelase Kooli korvpalli võistkond, kes mängis meie kooli võistkonnaga.

Päev oli tore!

Jooksukross Kiigemetsas

02.10.2013

26. septembril toimus Kiigemetsas jooksukross.

Alvar I koht

Grete II koht