05.2013 arhiiv

Kevadpidu

31.05.2013

30.mail toimus meie koolis kevadpidu! Sai lauldud, tantsitud ja näideldud!

Toimetuleku olümpiapäev

24.05.2013

23. mail toimus meie koolis toimetuleku olümpiapäev. Osales kokku viis kooli. Aladeks oli 60m jooks, 200m jooks, kaugushüpe ja pallivise. Kõik osalejad said endale kaela medalid. Oli väga tore ja mõnus päev !

Keskuste päev!

23.05.2013

21. mai toimus meie koolis keskuste päev. Suureks abiks oli meile Suure-Jaani noortekeskus, kes laenutas meile tiigrirada, sumo ning kaitseliidult õhupüssid. Lapsed said näole ilusad joonistused ehk näomaalingud ja õhupallist keerati põnevaid loomakesi.

Metsapäev

22.05.2013

17. mai toimus meie koolis metsapäev, kus iga klass sai puu kohta passi. Kuhu pidi kirjutama, mis puu juures nad on? Kes on naabrid? Kui kõrge on puu? Iga klass esitas oma puupassi kogu kooli ees.

EO suvemägud

22.05.2013

16. mail käisid meie kooli õpilased EO suvemängudel Kosel. Lapsed olid tublid. Meie kooli viis õpilast tõi koju  9 medalit.

Savilind

20.05.2013

15.mail käis meie kooli näitering Tartus teatrifestivalil SAVILIND. Kaks õpilast said parima osatäitja tiitli ja lisaks saime teatrifestivalilt tiitli Savilinnu laureaat.

EMADEPÄEV!

14.05.2013

Meie koolis oli emadepäev 10. mai, kuhu olid oodatud õpilaste emad. Sel päeval emad käisid lastega tunnis ja läksid koos sööma. Peale lõunat hakkas emadepäeva aktus.

VALGELE VALGEGA !

09.05.2013

Meie kooli õpilased võtsid osa kunstiprojektis “Valgele valgega”. 8 mail käisid õpilased Tallinnas, kus osalejatele oli valmistatud tore päev. Lisaks lapsed nägid näitusel enda tehtud kunstitoest. Lastega uurisime näitust, mille põhjal pidime lahendama ristsõna. Külastasime veel Eesti Ajaloomuuseumit, kus toimus lastele “Lohejaht”.  Meie kunstitööl läks väga edukalt, saime eripreemia “Superlahe töö 2013”.

Õpilaste ja õpetajate vaheline jalgpall

03.05.2013

2. mail toimus meie koolis õpilaste ja õpetajete vaheline jalgpall. Mängiti 2 x 45 minutit. Õpetajad olid tublid. Kiitus ka õpilastele, kes sel päeval  jalgpallimeeskonda kuulusid ja õpetajatele väravaid lõid.

SPORDIPÄEV

03.05.2013

30. aprillil toimus kooli spordipäev. Võisteldi kaugushüppes, palliviskes, erineva pikkusega jooksudistantsidel.  Õpetajad olid tol päeval kohtunikud. Õpilased andsid endast parim. Tublid olid kõik, kes osa võtsid!