09.2012 arhiiv

Rahvusvaheline puude istutamise päev.

27.09.2012

21. septembril tähistati koolis rahvusvahelist puude istutamise päeva. Seekord toimus see mitte metsa istutades, vaid kuulates meie metsanduse õpetajat Ain Laanet. Saime teada, et mets on meie tähtis vara ja metsa õige istutamise aeg on hoopis kevadel. Sügisel saame hooldada seda metsa, mille istutas meile kevadel kooli lõputööna Peeter.

Kooli spordipäev.

27.09.2012

19. septembril toimus õpetaja Kristjan Kärdi eestvedamisel kooli spordipäev. Võisteldi kaugushüppes, palliviskes, erineva pikkusega jooksudistantsidel.  Õpetajatele jäi kohtunike roll. Kõik õpilased andsid endast parima. Eesmärk – sport on tervis, sai täidetud.

Külas ,,Endla” teatris.

20.09.2012

18. septembril käisid meie kooli kõige nooremad õpilased vaatamas etendust ,,Põrrr…!!!”. Seal kohtuti paljude erinevate putukatega, kellega lapsed sõpradeks said. Etendus meeldis kõigile väga – sõnu ei olegi alati vaja.

Sõpruskohtumine korvpallis

12.09.2012

12. septembril toimus Lahmuse Kooli võimlas sõpruskohtumine Kaelase Kooli korvpallipoistega. Seekord jäid peale meie poisid lausa 60:4. Tublid mängijad olid Rogers Saal, Denis Hatlevitš, Klen Happonen, Alvar Kallaste, Rauno Zanin ja Renek Soopärg. Meie poisse juhendab õp. Kuuno Tiitus, vilemees oli õp. Kristjan Kärt.