12.2009 arhiiv

Jõulukirik

18.12.2009

18. detsembril kell 12.15 Suure-Jaanis jõulukirik.

JÕULUPIDU, ÕPILASTÖÖDE NÄITUS JA KOOSOLEK

17.12.2009

Lahmuse Kooli jõulupidu toimub neljapäeval 17. detsembril kell 17.
Sellele eelneb LASTEVANEMATE KOOSOLEK kell 16.30.
Avatud õpilastööde näitused.
KÕIK LAPSEVANEMAD ON OODATUD!

Jõulumaa Lahmuse Koolis

16.12.2009

16. detsembril kell 10.30 alustavad tööd jõulutoad:

• Piparkoogituba õp Helmi ja Saima
• Jõululava dekoreerimise tuba õp Maire ja Evi
• Jõulukaunistused õp Helen ja Urve
• Klaasituba õp Maie ja Tiia
• Jõuluesinemiste proovituba õp Mati
• Jahindustuba õp Kristjan
• Tants õp Janne
• Sportlikud mängud õp Tiina ja Jaanika
• Pildistamine õp Kuuno

Olustvere mõisa jõuludest kirjutasid Marge ja Anu:

10.12.2009

9. ja 10. detsembril – Olustvere mõisa jõulud.
Seal oli väga tore. Kõigepealt tulid meie juurde päkapikud ja ajasid natuke juttu. Siis läksime talli hobuseid vaatama, edasi vaatasime lambaid, jäneseid, kitsi ja musta notsut. Saime ka vankriga sõita, kahju et lund polnud, siis oleks tehtud meile saanisõitu. Veel käisime kangakudumise toas, kus saime ise vaipa kududa, teises toas kammisime lambavilla. Mõisamajas oli jõuluetendus ja käis isegi jõuluvana. Me esitasime jõuluvanale Maria ja Milenega ühe laulu. Ta kinkis selle eest meile šokolaadi. See oli nii lõbus!

Külalised teistest mõisakoolidest

09.12.2009

3. ja 9. detsembril külastasid Lahmuse Kooli mõisakoolide õpetajad ja töötajad üle Eesti. Toimuvad Eesti Mõisakoolide Ühenduse poolt korraldatavad kursused.

Kodukakk – aasta lind 2009

03.12.2009

3. detsembril tutvustas keskkonnaspetsialist Triin Saluste 2009. AASTA LINDU, kelleks on KODUKAKK. Kõneldi ka teistest Eesti kakulistest, nende rollist looduses ja inimese elus.

Seep teeb pimedaks, vaata parem filme!

03.12.2009

2. ja 3. detsembril oli meil suurepärane võimalus osa saada laste- ja noortefilmide festivalist (PÖFF). Just Film pakkus meie õpilastele tasuta vaatamiseks kahte filmi „Sõdivad osapooled“ ja „Pööraselt armunud“