Asukoha kaart

Jaanika Metsvahi Sotsiaalpedagoog

Kadi Antson Huvijuht

Rene Tepper Vanemkasvataja

Varje Hommik Finantsspetsialist See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

tel/faks 43 41 135

Annelise Koitla Taastuskeskuse juht

tel 43 41 137

Külli Tirmaste Sekretär

tel 43 71 293

Viimati uuendatud Teisipäev, 21 Veebruar 2017 10:55

Üldkontaktid

Postiaadress:
LAHMUSE KOOL
Lahmuse küla, 71412
Põhja-Sakala vald
VILJANDIMAA

KOOLIMAJA:

Üldtelefon: 43 71 293
e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Lahmuse Kool on DVK kasutaja

TAASTUSKESKUS

Registreerimine ja info: 43 41 137

Avatud E,T,N,R kell 9.00-17.00, K kell 12.00-20.00, iga kuu teine laupäev etteregistreerimisel

SPORDISAAL

Info: 4371293 Spordisaali kasutamine 7€/h

ÕPILASKODU:

Tel: 43 41 136 (Valitsejamaja) Tel: 43 41 138 (Töökoja maja)

Kooli üle riiklikku järelvalvet teostavate asutuste kontaktandmed:

Pille Vaiksaar, See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ; mobiiltelefon 56876483; lauatelefon 735 0321

Haridus- ja Teadusministeerium

Munga 18, 50088 Tartu

kontakt: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. , tel: 7 350 222

Viimati uuendatud Reede, 17 November 2017 12:40

Kooli hoolekogu

Lahmuse Kooli hoolekogu

Tiiu Rahuoja Koolipidaja esindaja See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Urve Künsar Toetav organisatsioon See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Ilmar Kütt Toetav organisatsioon See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Maie Käba Toetav organisatsioon See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Anne Lapp Toetav organisatsioon See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Andi Kits Lapsevanem
Jaanika Metsvahi -hoolekogu sekretär Õppenõukogu See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Viimati uuendatud Kolmapäev, 04 Veebruar 2015 08:24