Kooli hoolekogu

Lahmuse Kooli hoolekogu

Tiiu Rahuoja Koolipidaja esindaja See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Urve Künsar Toetav organisatsioon See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Ilmar Kütt Toetav organisatsioon See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Maie Käba Toetav organisatsioon See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Anne Lapp Toetav organisatsioon See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Andi Kits Lapsevanem
Jaanika Metsvahi -hoolekogu sekretär Õppenõukogu See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Viimati uuendatud Kolmapäev, 04 Veebruar 2015 08:24