Emakeelepäevale pühendatud tegevused

9.-11. märtsini toimusid meie koolis emakeelepäevale pühendatud tegevused.
TT1 klassi õpetaja Urve Kuldkepp paigutas seinale pildiseerijad erinevatest muinasjuttudest. Õpilastel tuli ära arvata või välja otsida muinasjutu pealkiri. 6. klassi õpilane Valev Soll otsis välja isegi muinasjuttude autorid. Väga tubli!
Raamatukogutöötaja Milvi Ruut jagas klassidele kätte „alustatud jutud“, mille iga õpilane pidi ise lõpetama. Kogunes 21 juttu, mis kõigile lugemiseks ka seinale pandi.
Logopeed Tiina Põrk korraldas erinevatele vanuseastmetele mõistatuste ja vigurlausete lugemise tunni. Tublimad vigurlausete kordajad olid Mihkel Jordan (50x), Peeter Uzdanov (25 X), Simo Tahker (16 x), Marge Kõressaar (10x). Järgnesid Igor Nazarov, Maria Soll, Raili Rüütel, Rauno Zanin, Anu Agasild, Milene Saar, Valev Soll, Rogers Saal, Liis Kivimurd, Targo Tahker, Mairo Jakobson.