Spordinädal 2017

Käesoleva aasta septembris (23.-30. september) korraldasid Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile kolmandat korda Eestis spordinädalat.
Lahmuse kool osales spordinädalal teist aastat ja terve nädal oli täis sporti ning liikumist.
25.september alustasime koolinädalat hommikuvõimlemisega:

26.september  – Spordipäev:

Peale lõunasööki korraldas õp Mati jalgpallivõistlused. Osales 3 võistkonda sh ka õpetajad.

Päev lõppes maleturniiriga:

27.spetember matkasime.

Õpilased jagati gruppidesse, kus nad ühtse meeskonnana pidid läbima 3,5km matkaraja. Rajal olid punktid, kus  tuli lahendada erinevaid ülesandeid.

28. septembril korraldas õp Kuuno korvpallivabavisete võistluse. Kõik soovijad said end proovile panna ja ühe minuti jooksul visata võimalikult palju korve. 28 osalejat viskasid kokku 60 korvi. Tublimad olid Mairos, Martin ja Mihkel, kes kõik viskasid minuti jooksul 4 korvi.