Toimetulekukoolide olümpiapäev

20.mail oli Porkuni Koolis toimetulekukoolide olümpiapäev. Osalesid Viljandi Kaare Kool, Lahmuse Kool, Türi Toimetulekukool, Tartu Maarja Kool ja Porkuni Kool. Alasi, milles võisteldi, oli kokku neli: 60m jooks, kaugushüpe, pallivise ja 250m jooks. Lisaks oli teatevõistlus. Et alade vaheajal tegevust oleks, said lapsed täpsust visata, päästeameti poolt oli infolaud ja kõik said endale ka näomaalingud.

Lahmuse Kool võitis kokku 16 medalit ja teatevõistluses esimese koha karika.

Lahmuse Kooli eest võistlesid:

Janis Soolo – kaugushüpe III koht, 60m jooks I koht, pallivise III koht, 250m jooks II koht (kokku 9 võistlejat)

Kelvin Ehala – 250m jooks III koht, 60m jooks IV koht, pallivise IV koht, kaugushüpe VI koht (9võistlejat)

Leonhard Vabrit – kaugushüpe IV koht, 60m jooks VI koht, pallivise V koht, 250m jooks V koht (kokku 9 võistlejat)

Arne Laos –  kaugushüpe I koht, 60m jooks I koht, pallivise III koht, 250m jooks I koht (kokku 9 võistlejat)

Veiko Uha –  kaugushüpe II koht, 60m jooks II koht, pallivise IV koht, 250m jooks II koht (kokku 9 võistlejat)

Grete Soolo –  kaugushüpe I koht, 60m jooks I koht, pallivise I koht, 250m jooks I koht (kokku 3 võistlejat)

Õpilaste kehalise kasvatuse õpetajad on õp Urve ja õp Aurelika.