Jalgpallinädala avalöök

UEFA ja Euroopa Eriolümpia ülemaailmse jalgpallinädala raames toimus 5.mail Suure-Jaani Gümnaasiumi staadionil üks Eestis korraldatavatest turniiridest selles raames. Turniirilt võtsid osa Lahmuse kooli, Tääksi ja Suure-Jaani Gümnaasiumi koondvõistkond, Vaeküla Kooli ja Kroonuaia Kooli võistkonnad. Sellesse Eriolümpia projekti oli ka kaasatud tavakooli lapsed. Võistluste avalöögi andis noorte ühendvõistkond Suure-Jaani Vallavalitsuse vastu. Tulemusega 0:0 võitis sport. Peale sõpruskohtumist algas  pärisvõistlus. Terve päev põnevaid heitlusi kulmineerus Kroonuaia Kooli võiduga, teine oli Tääksi ja Suure-Jaani Gümnaasiumi I võistkond ning kolmanda koha saavutas Tääkis ja Suure-Jaani Gümnaasiumi II koosseis.