9. klass kirjutas õp Saare juhendamisel projektitaotluse

11. mail toimus õp Kaja Saare juhendamisel ja 9. klassi õpilaste eestvedamisel tore projektüritus. Lähemalt kirjutab sellest ettevõtmisest 9. klassi õpilane Peeter Uzdanov:
Meie NAF projekt ja mõnus kolmapäev.
Me tahtsime 9. klassiga aasta lõpus midagi lõbusat teha, sest enamustega me võib-olla enam ei kohtugi. Siis meie klassijuhataja pakkus, et kirjutage Suure-Jaani Noortekeskusesse projekt. Nii see algaski. Meie projekti teema oli Sõjaline struktuur. Lõpuks saime projekti valmis ning jäime ootama kas seda ka rahastatakse. Pidime tegema oma projektis väikesed parandused ja saimegi raha. Nüüd algasid tõelised ettevalmistused. Pidime leppima kokku Wirland Paintball Pargi omanikuga, et saaksime mängida paintballi, leppisime kokku kaitseliitlase vanemseersant Sedrikuga Sakala malevast, kes räägiks meile kaitseväest, kaitseliidust ja nende varustusest. Et lõbusam oleks kutsusime endaga kaasa sõprusklassi, kellega koos oleme paljudel üritusetel osalenud. Lõpuks oli see kaua oodatud päev käes. Wirland Paintball Parki jõudes räägiti meile reeglitest ja ohutusest ning jagati varustus. Alguses oli väike närv sees aga pärast see kadus. Kui paintballi mänguga ühelepoole saime rääkis meile v-srs Sedrik kaitseliidust ja kaitseväest ning näitas meile varustust ja vormi, mida saime ka selga proovida. Päev oli väga lõbus ja tore ning meeldis väga.Täname Suure-Jaani Noortekeskust ja ESF-i noortealgatus fondi, tänu kellele sai meil selline tore päev teoks.