10.2014 arhiiv

Matkapäev

13.10.2014

8. oktoobril läksime koolikeskkonnast välja loodusesse. Busside ja autodega sõitsime Järvamaa metsade vahele – Tagametsa. Kui kooli juurest minnes, tundus, et ilmataat on meid unustanud – sadas kerget seenevihma ja tuul oli üpris vali, siis metsa jõudes vihm lakkas.  Metsas matkasime natukene, mängisime metsajalgpalli ja nautisime looduses olemist.

matk1 matk2 matk4 matk3

Õpetajate päev!

13.10.2014

3.oktoobril tähistasime  Õpetajate päeva. Tunde andsid sel päeval õpilased, mis aga ei tähendanud,et õpetajatel oleks vaba päev olnud.  Õpetajad olid õpilase rollis – nad pidid oma teadmisi näitama erinevates ainetes, nagu näiteks matemaatika, emakeel ja muusika.
Peale lõunasööki oli väike aktus, kus lisaks meie omadele esinejatele oli üllatusesinejad Võhmast – breiktantsijad grupist “Complete crew” andsid oma vägeva etteaste.

Meie õpetajad esinesid näitemänguga “Punamütsike”