05.2014 arhiiv

Eriolümpia Euroopa jalgpalliturniir Gruusias

28.05.2014

14.-19.mail viibisid meie kooli neli poissi Eriolümpia Euroopa jalgpalliturniiril Gruusias. Väga tugevas konkurentsis saavutati 1.divisjoni III koht. Alla jäädi vaid Taanile ja Venemaale, kes saavutasid vastavalt esimese ja teise koha. Kolmanda koha mängus Leeduga suudeti väga pingelises heitluses välja tulla võitjatena. Nii põhi- kui ka lisaaeg lõppesid viigiga, penaltiseeria võideti aga lõpuks tulemusega 12:11. Poisid pidasid väga hästi vastu, vaatamata sellele, et kõikidel päevadel oli  temperatuur üle +30.

Savilind 2014

20.05.2014

15. mail kogunesid üle Eesti erivajadustega laste ja noorte teatritrupid, et teistele oma näidendid Savilinnu festivalil ette mängida. Taaskord saime teatrifestivali tiitli- Savilind 2014 laureaat!

Toimetulekukoolide olümpiapäev

16.05.2014

Teisipäeval, 13. mail toimus Türi linnastaadionil erivajadustega laste olümpiapäev, mille korraldas Türi toimetulekukool.
Päevast võtsid osa seitse kooli.
Meie õpilaste saavutused sel päeval:
60m jooks- Aarne I koht, Viia-Janette II koht, Angela III koht, Virge III koht
Kaugushüpe- Viia-Janette II koht, Angela III koht ja Aarne III koht
Pallivise- Virge I koht, Angela II koht, Viia-Janette III koht ja Aarne II koht
Teatejooksus VI koht!

15.05.2014

Emadepäev

14.05.2014

9.mail tähistas meie kool emadepäeva. Enne väikest aktust oli pidulik lõuna seejärel õpilased laulsid, lugesid luuletusi ja külalistena olin Suure-Jaani Muusikastuudio laululapsed.

Reoveepuhastusjaama külastus

12.05.2014

8. mail külastasid meie kooli 5.-9. klasside õpilased Kösti reoveepuhastusjaama. Saime teada, kuhu jõuab vesi äravoolutoru kaudu ja mis sellest edasi saab.