04.2014 arhiiv

Bowlinguturniir

28.04.2014

24. aprillil toimus Viljandis EO Eesti Ühenduse bowlinguturniir. Osales 11 võistkonda. Meie kooli õpilased saavutasid bowlinguturniiril II koha.

Jalgpalliturniir

28.04.2014

22. aprill toimus Viljandis EO Eesti Ühenduse jalgpalliturniir. Osales 18 võistkonda paarisaja mängijaga mitmelt poolt Eestist. Lahmuse Kooli lapsed olid esindatud kahes võistkonnas: Lahmuse Kool/JK Vljandi Tulevik, kes saavutas IV koha ning Lahmuse/Vaeküla KV I, kes saavutas jalgpalliturniiril I koha.

Jüripäev

24.04.2014

24. aprillil toimus jüripäeva jooks.  Õpilased jooksid kokku 5 km.

Loodusnädal 21-25. aprill

22.04.2014

Esmaspäeval käis külas TEADUSBUSS, kes korraldas meile tuleetenduse. Nägime erinevaid vorme tulest, tema värvidest, süttimisest.

Teisipäeval toimusid tarbimisteemalised multikad 5.-9. klassile  (loodusõpetuse tundide ajal 1.-4. tund)

Kolmapäeval oli tarbimisteemaline multikas väiksemale TT-klassile (teise tunni ajal )

Neljapäeval külastas meid Keskkonnaamet, kes rääkis teemal “Puhta vee ABC”. Osalesid 1kl-LÕK.

Balbiino

21.04.2014

Kuni 1. aprillini oli võimalus lastel osaleda jäätisepakendi kujundamise konkursil  “Minu jäätis”. Meie koolist võtsid osa kaks poissi. Mõlema tööd olid väga vahvad ja omapärased. Kokku laekus Balbiinosse ligi 7000 joonistust.

Meie koolist pälvis “Minu jäätis” konkursi eripreemia Michael.

Eripreemia töö:

Õpioskuste olümpiaad!

17.04.2014

15. aprillil toimus Kaare koolis 7nda klasside õpioskuste olümpiaad, kus osalesid kokku 3 kooli. Esimest ja teist kohta jäid jagama Lahmuse ja Ämmuste Kool.

Südamenädal!

16.04.2014

Esmaspäeval käisid kasvatusrühmad 2014 sammu.

Teisipäeval toimus lastele sünnipäevapidu ja fotojaht!

Kolmapäeval toimus teistsugune spordipäev! Spordialad olid:  kotijooks, papptaldrikuga kettaheide, kummiku viskamine, kohapealt kaugushüpe.

ÕPIOSKUSTE OLÜMPIAAD

14.04.2014

10. aprillil toimus Lahmuse Koolis 8kl. õpioskuste olümpiaad. Osales kokku 3 kooli.  Olümpiaad sisaldas matemaatikat, eesti keelt, loodusõpetust ja tööõpetust.

Matemaaatikas saavutas Lahmuse Kool II koha, eesti keeles I koha, loodusõpetuses I koha ja tööõpetuses I koha. Kokkuvõttes sai Lahmuse Kool I koha.

Olustvere tähetorn “Orion”

10.04.2014

8.aprillil käisid 8. klassi õpilased Olustvere tähetornis “Orion”. 3 tunni jooksul said õpilased ise osaleda erinevates füüsika katsetes.

“Vigased pruudid”

09.04.2014

8.aprillil käisid meie koolis Olustvere Teenindus-ja Maamajanduskooli õpilased, kes esitasid meile näidendi “Vigased pruudid”.