03.2014 arhiiv

Õpetajate võrkpallivõistlus

25.03.2014

20-21.märts toimus Põltsamaal õpetajate võrkpallivõistlus “ÄSSAD 2014”, kus meie õpetajad saavutasid II koha.

Emakeelepäev!

25.03.2014

14. märts oli emakeelepäev. Meie koolis toimus ilukirja võistlus, kus selgitati välja klassi kõige ilusam käekiri.

1-3. klassist parim oli Marleen, 4. klassist Anita, 5. klassist Jan K., 6-7. klassist Entony, 8. klassist Artur, 9.klassist Rauno ja Renek. LÕK-ist Alvar.

Mängiti ühiselt ALIAST!

OSKAJA

13.03.2014

12. märtsil osales meie kooli üheksandikest koosnev võistkond eelkutseoskuste võistlusel OSKAJA, mis toimus Viljandi Avatud Noortetoas.

EO rahvusvahelised talimängud

12.03.2014

05.-06. märtsil toimusid Otepääl Eriolümpia rahvusvahelised talimängud. Kolmandat aastat järjest kogunesid Otepää suusaradadele kokku Eriolümpia parimad suusatajad Eestist, Lätist, Leedust ja Poolast. Eestist osales võistlustel kokku 24 erinevat asutust: kooli ja hoolekandekeskust. Esimesel päeval toimusid eelvõistlused, mille põhjal sportlased jagatakse tulemuste järgi erinevatesse tugevusgruppidesse. Teisel päeval võisteldi juba võrdsete vastastega grupis auhinnalistele kohtadele.

Meie kooli õpilased saavutasid:
I koht Jan K.
II koht Veiko U. ja Marttin A.
III koht Jan V., Sven K. ja Alvar K.

TIPU LOODUSKOOL

10.03.2014

5. märtsil käisid 9.klass ja LÕK Tipu looduskooli juures matkarajal. Püüti märgata erinevaid tehislikke loodusesse puistatud objekte, matkati kooli läheduses ning tehti kaugete esivanemate kombel tuld- kahe kiviga.

VASTLAPÄEV

05.03.2014

04. märtsil toimus meie koolis vastlapäev. Kahjuks sel päeval lund ei olnud, aga sellegipoolest oli väga hea ilm õues olemiseks. Korraldasime klassidele matkamängu.