01.2014 arhiiv

Elistvere looduskeskus

31.01.2014

28. jaanuaril käisid TT suuremad klassid Elistveres. Seal osaleti RMK programmis “Vähendame prügi, meisterdame mõnuga”. Selle käigus saadi mänguliselt juurde oskusi prügisorteerimiseks. Pärast meisterdati kalariivi või nõelapatja purgile. Kõik said kõigega hakkama ja oli väga vahva! Edasi mindi kergesse talvepäeva looduspargi loomi vaatama. Kõik sealsed asukad vaadati üle, eriti avaldasid muljet unesegane karu, põhjapõder, ilves, põder ja kolme kuune piisonipoeg. Näriliste majas meeldis ka kõigile! Siis tuli väike lõunapaus ja käes oligi kojusõiduaeg.

Korvpall

23.01.2014

Meie kooli korvpalli võistkond käis 17 jaanuaril Kolga-jaanis, kus toimus karikaturniir korvpallis. Meie kooli meeskond saavutas V koha.  Treeneriks oli õp. Kuuno.

Õpetajate võrkpallivõistlus

10.01.2014

Meie kooli õpetajad käisid 3-4 jaanuar Viimsi koolis, kus toimus võrkpallivõistlus. Meie võistkond saavutas 7. koha.

Jõulupidu

07.01.2014

Sel aastal oli jõulupeo teema “Jõulud mujal maailmas”, kus kaks päkapikku käisid riigist riiki ja otsisid EESTIT!