09.2013 arhiiv

Õppekäik Viljandis

25.09.2013

24. septembril tutvusid TT 8,9 ja LA õpilased Viljandi Vaimupuuetega Inimeste Päevakeskuse “Vinger” noortega ning veetsid nendega aega. Ühiselt mängiti lauamänge, käidi Viljandi Spordihoones sportimas, osaleti vestlusringis, söödi koos lõunat, leiti uusi sõpru. Lepiti kokku taaskohtumise aeg.  Kella 14:00 oodati meid Viljandi Muuseumis  seal toimus muuseumi tutvustav haridusprogramm-see oli väga põnev! Muuseumist läksime jalgsi keskklinnast Männimäele, kus FS Bowlingus saime mängida bowlingut kuni bussi vastutulekuni.

Mõnele meist oli see esmakordne kogemus, kuid kõigile meeldis väga! See oli tore ja meeldejääv päev!

Ajalooõpe!

24.09.2013

23. septembril tuli külla meile ajalootund, pakkudes ajaloolist elamust lastele. Räägiti vikingiaja algusest, millal lõppes, kes need viikingid üleüldse olid ja millega kuulsaks said. Räägiti ka sellest, kuidas ja millega paistsid viikingiajal silma meie esivanemad. Õpilased said katsuda, selgagi proovida viikingite võitlusvarustust ja relvi.

näitus “SÜGIS”

24.09.2013

20. septembril tähistas meie kool sügise algust näitusega, kus iga klass meisterdas, joonistas või kirjutas luuletusi.

HÜVASTI SUVI!

16.09.2013

Spordipäev

13.09.2013

11. septembril oli meie koolis spordipäev. Ilm oli fantastiline sportimiseks. Spordipäeva lõpus jooksid õpilased krossijooksu. Peale lõunat mängisid õpilased ja õpetajad jalgpalli.

Head uut kooliaastat!

09.09.2013