03.2013 arhiiv

Emakeelepäev!

18.03.2013

14. märtsil tähistas emakeelepäeva ka meie kool. Meie jagasime kooli kahte gruppi. Väiksemad klassid toimetasid koolimajas, kus siis lahendati mõistatusi, mängiti aliast jne ning lõpetuseks oli käpiknukkudega etendus. Alates 5. klassist õpilased olid õues. Oli ilus päikesepaisteline ilm, aga samas külm. Suurematel klassidel oli õues orienteerumine, kus igas punktis oli lahendada emakeelega seonduv ülesanne. Lapsed olid rahul ja said ülesannete lahendamistega ilusti hakkama!

EO Otepääl!

13.03.2013

Eriolümpia Rahvuslikud Talimängud toimusid 06.-07. märtsil Otepääl Tehvandi Spordikeskuse suusastaadionil. Üritusest võtsid osa meie koolist 6 õpilast.

Individuaalarvestus:

Germo I koht, Milene II koht, Jan V. II koht, Veiko II koht, Andris II koht, Raili III koht.

I koht saavutati teatevõistluses.

Lastele kaasa elasid õpetajad Kristjan ja Kerly.

3-4 klass Aimla looduskeskuses

05.03.2013

Kolmapäeval 27.02 käisid 3-4 klassi lapsed Aimla looduskeskuses. Metsas õppisime tundma metsaloomade jälgi, nende toitumist ning elukorraldust. Looduskeskuse ruumides nägime palju erinevaid topiseid, mängisime mänge, vaatasime filme ja täitsime töölehti. Päev oli igati vahva!