02.2013 arhiiv

RAUDNAINE 2013!

28.02.2013

RAUDNAINE toimus Raudna Põhikoolis, kus tuli kokku 5 võistkonda üle Eesti.  Meie kooli õpetajatel läks väga hästi, kuna saavutasime I KOHA. Võistkonda kuulusid: Kuuno, Raivo, Tiina, Kerly, Evi, Kaja, Mati.

Eesti Vabariik 95 !

28.02.2013

Meie kool tähistas Eesti Vabariigi 95ndat aastapäeva 22 veebruaril. Aktus algas võimsalt, kus kogu koolipere kuulas laulu “KOIT”.  Laulsime hümni, lapsed lugesid erinevaid luuletusi Eestist ning  kõlas isamaalisi laule. Eesti teemalise luuletuse lugesid ka õpetajad . Külas käis meil Suure-Jaani vallavolikogu harius-ja kultuurikomisjoni esimees Madis Randaru.

Korvpalli meistrivõistlused!

27.02.2013

Meie kooli poisid osalesid Viljandi MPK 6-9 klasside korvpalli meistrivõistlustel. Kokku oli 9 võistkonda, kus meie kool saavutas 4-6 koha.  Võistkonda kuulusid: Klen, Alvar, Berni, Denis, Andris, Rauno Z., Renek. Juhendajaks oli õpetaja Kuuno.

Kabeturniir

27.02.2013

11. veebruaril  toimus meie koolis kabeturniir, kus selgitati välja kooli parim kabetaja.

I koha saavutas Maria

II koha saavutas Michael

III- IV kohta jäid jagama Klen, Artur ja Mihkel

Sõbrapäev meie koolis!

27.02.2013

Meie kool tähistas sõbrapäeva:

• kaartide meisterdamine
  • sõbrapäeva postkast, kuhu õpilased said oma meisterdatud kaarte postitada.
  • fotonurk, kus lapsed said teha pilti sõbraga/sõpradega

Eelneval õhtul lapsed valmistasid kooliõuele lumest südame, kuhu oli kirjutatud HEAD SÕBRAPÄEVA !

Vastlapäev!

13.02.2013

Meie kool tähistas vastlapäeva 12.veebruaril, kus toimusid erinevad teatevõistlused kooli juures, kui ka kelgumäel. Võistkondade kapteniteks olid vanemate klasside poisid ning seejärel jagasime terve kooli 7 võistkonnaks, esindatud oli ka õpetajate meeskond. Vastlapäeval parimat võistonda välja ei kuulutatud, kuna kõik olid väga tublid. Tähtis ei ole võit, vaid osavõtt! Peale pingelist võistlemist pakuti õues teed ja kuklit! Õhtu oli lastele meelelahutuseks disko!