01.2013 arhiiv

Kolga-Jaanis korvpalliturniir!

21.01.2013

18. jaanuaril käisid õpilased Kolga-Jaani Põhikoolis korvpalliturniiril, kus toimus karikaturniir ning saavutasid 6. koha. Võistkonda kuulusid: Berni, Rogers, Klen, Rauno, Renek, Michael, Andris, Denis ja juhendajaks oli õpetaja Kuuno.

Pommiohutuse koolitus lastele!

18.01.2013

17. jaanuaril toimus pommiohutuse koolitus meie kooli  õpilastele. Koolitust viis läbi Lõuna-Eesti pommigrupp. Kaks tundi loengut sisaldas: ettekannet, õppefilmi ja näidismaterjale.

Lahmuse kool võitis eriolümpia korvpalliturniiri!

15.01.2013

Lahmuse kool korraldas 21. novembril Eesti eriolümpia korvpalliturniiri meistrivõistlused Lahmusel. Osales 8 kooli, iga mängu kestis 2×10 minutit. Lahmuse kooli õpilased saavutasid I koha. Võistkonda kuulusid: Rogers, Berni, Denis, Rauno, Klen, Alvar, Andris, Renek. Juhendajaks oli õpetaja Kuuno Tiitus.