10.2012 arhiiv

Orienteerumispäev

29.10.2012

10.oktoobri pärastlõunal kutsus koolikell meid orienteerumispäevale. Kogunesime klasside kaupa ja meile anti kätte kaart kooli ümbrusega, mille järgi pidime liikuma. Ülesanded olid huvitavad ja päris rasked, aga toetusid kõik meeskonnatööle. Meie klassi liidriteks said tüdrukud Anu ja Maria. Pidime pool liitrit vett väga täpselt jagama viide topsi, mõõtma 25 m – kasutades sobivat mõõdulinti, koos ühel matil seistes pidime selle ümber pöörama maad mitte puudutades, tundma puid nende lehtede järgi, ületama koos raba jalgu märjaks kastmata ja palju muud. Ülesanded olid valmis mõelnud õpetajad Kristjan ja Raivo. Kuigi kogu aeg sabistas vihma, ei pannud me seda tähele, vaid pühendusime tulemustele. Aitäh toreda päeva eest.
6. ja 8. klass koos õpetaja Eviga

Jalgpallivõistlused

12.10.2012

9. oktoobril toimus EEO Ühenduse  jalgpallivõistlus Rakveres. Põnevate mängude järel toodi koju II koht. Mängisid Rogers, Denis, Alvar, Rauno, Renek, Andris, Klen ja Berni. Poistele on suureks eeskujuks ja treeneriks õpetaja Kristjan Kärt.

Õpetajate päev

12.10.2012

5. oktoobri hommik algas raadiokogunemisega, kus sõna said sel päeval koguni kaks kooli direktorit. Seekord pidi meie kooli pärisdirektor Jüri Hansen oma volitused üle andma IX klassi õpilasele Berni Leesmendile. Tema eestvedamisel jätkus päev vanemate klasside õpilaste antud tundidega. 3. tunni ajal kogunesid kõik võimlasse, kus õpilased esinesid ja tänasid kõiki kooli töötajaid. Järgnes kehalise kasvatuse tund õpetajatele, kes pidasid väärika lahingu põnevates võistumängudes. Päev oli tore ja meeldejääv.

Jooksukross Kiigemetsa Koolis

12.10.2012

29. septembril toimus Kiigemetsa Koolis EO Eesti Ühenduse jooksukross, kus osalesid ka kaheksa meie kooli parimat õpilast.

Meie kooli võistkond esines jooksukrossil edukalt. Kõik jooksid kõrgemates divisjonides, kus Milene Saar, Jan Kaasik, Alvar Kallaste saavutasid I koha, Andris Järv ja Rogers Saar II koha, Rauno Zanin ja Arne Kappet III koha Ja Rauno Kivimets IV koha.

Õpilasi juhendas õpetaja Kristjan Kärt .

Parika rabas

05.10.2012

IV klass ja õpetaja Kaja käisid Parika rabas seiklemas koos sisaliku Sissiga. Tutvuti rabas kasvavate taimede ja puudega. Oli küll veidi vesine, kuid saadi teada, et sealne vesi on väga puhas. Kaasa saadi huvitavad teadmised ja hea tuju.

Jääaja keskuses

05.10.2012

03. oktoobril külastasid  V-VIII klassi õpilased koos õpetajate Evi, Mati ja Kuunoga Jääaja keskust. Seal kohtuti elusuuruses mammutiga. Saadi teada jääaegade tekkepõhjustest ja mõjust maale, kuidas ennustatakse ilma, kuidas hoida keskkonda. Oli võimalik kaasa elada veepiisa seiklustele maal. Avastamisrõõmu ja muljeid jätkus pikaks ajaks.