04.2012 arhiiv

Liikumisaktiivsuse päeval Kiigemetsa Koolis

26.04.2012

26. aprillil liikumisaktiivsuse päev Kiigemetsa Koolis toimetulekuklasside õpilastele.

Loomade varjupaigas

26.04.2012

26. aprillil külastas kasvataja Ene Lippus oma rühma lastega Viljandi loomade varjupaika.

Viljandimaa karjäärikoordinaator Maili Kapp nõustas 9. klassi õpilasi.

25.04.2012

25. aprillil jagas Viljandimaa karjäärikoordinaator Maili Kapp 9. klassi õpilastele kutsevalikut puudutavaid nõuandeid.
Tutvuti motivatsioonikirja ja CV koostamise nõuetega.

Esmaabiõppust juhendas Merit Laan

19.04.2012

Kas siduda või panna plaaster?

Praktikal Vana-Vigalas

16.04.2012

Luku vahetus

Vaiba puhastus

Küpsetamas

Nõudepesu

Saagimas

Ehteid valmistamas

Toimetuleku lisa-aasta klassi õpilased Raili, Rauno, Milene koos õp Helen Rajamäega Vana-Vigalas praktikal.

Hoiame oma südant iga päev!

16.04.2012

Nii rõõmsalt algas meie kooli südamenädal!

Algab ÕUNAKESE KÕND!

Õunakese kõnd või jooks, kuidas kellegi süda lubas.

Mina ise saan mõjutada oma südame tervist

Tervis loodusest

Ravimtaimed

Näitus RAVIMTAIMEDE RAAMATUTEST

Männivaik ravib väiksemaid haavu...

Tervis ja loodus

Erinevad südamed, erinevad mõtted

16. aprillil algas südamenädal. Kooli meditsiinitöötaja Helle Jürisson lükkas südamenädalal käima hulgaliselt toredaid ettevõtmisi. Rühmade jalutuskäigud looduses, kus vaadeldi ja korjati sobivaid puuoksi, et jälgida pungade, lehtede tekkimist. Vestlustunnid ja näitus tervislikest eluviisidest – õp Maire Reimand, ravimtaimede näitus – õp Milvi Ruut, õunakese kõnd – õp Kristjan Kärt, valmisid südamlikud südameplakatid kõigilt rühmadelt- kõik kasvatajad, esmaabi õppus, kus külalisena esines Merit Laan. Hoiame oma südant iga päev!

Rändnäitus “Hoia, mida armastad” Lahmuse Koolis

03.04.2012

Aita kaitsta kuldkinga!

Hoia, mida armastad

Leia ebapärlikarbi kodu!

Aita kaitsta ebapärlikarpi!

02.aprillist-5. aprillini on Lahmuse Koolis avatud rändnäitus „Hoia, mida armastad“. Näitus tutvustab Eesti looduskaitset ning koosneb toredatest mängudest ja ülesannetest. Mäng lõpeb põrandamänguga, kus kõiki kogutud teadmisi ja tähelepanekuid kasutada saab. Täname Keskkonnaametit lahedate loodustundide eest!

Oli kord muinaslugu, mida jutustas terve maailm.

01.04.2012

02. aprillil tähistasime koostöös Suure-Jaani raamatukoguga rahvusvahelist lasteraamatupäeva „Oli kord muinaslugu, mida jutustas terve maailm“. Kuulasime Mehhiko muinasjutte ning laulsime kandlemängu saatel eesti regilaule. Kannelt mängisid Jan V. ja Aarne.

Raamatukogus loeti naljalugusid

01.04.2012

2. aprillil toimus kooli raamatukogus anekdootide lugemine „Tähekesest“ ja „Heast Lapsest“. Tublimad lugejad olid Entony, Milene, Rainer. Seejärel mängiti tähelepanu – ja arvutamismänge.