10.2011 arhiiv

Algas II õppeveerand

31.10.2011

31. oktoobril alustasime rõõmsalt II kooliveerandit!

Võeti kokku I veerandi tulemused

21.10.2011

21. oktoobril lõppes I veerand. Toimus üldkogunemine, kus tehti veerandist kokkuvõtted ja klassijuhatajad andsid üle tunnistused. Lõpetuseks vaadati koos videod möödunud õppeaastal toimunud tööõpetuse kümnevõistlusest. Õpetaja kuu raames on 24.-30. okt mõeldud õpilastele, see tähendab, et vaheajal toimuvad paljudes noortekeskustes ja seltsimajades toredad üritused „Õpilane, löö kaasa!“ TOREDAT VAHEAEGA!

EO Eesti Ühenduse rahvastepallivõistlustel Kammeri Koolis

20.10.2011

20. oktoobril osales rahvastepalliring ja õp Mati Klamp Eriolümpia Eesti Ühenduse  rahvastepallivõistlustel Kammeri Koolis. Osalesid tüdrukute ja poiste võistkonnad koosseisus Kerli, Reena, Maria, Milene, Anu, Marge, Mihkel J., Rauno Z., Renek, Siim, Kevin A., Ranek. Tüdrukud tulid IV, poisid III kohale.

Õpilasesindus pidas nõu

19.10.2011

19. oktoobril kell 14.10 toimus õpilasesinduse koosolek. Arutleti, kuidas koolielu põnevamaks muuta. Tehti ettepanek alustada võrkpallivõistlustega. Valiti kaptenid ning otsustati, et turniir toimub 1. nov. kell 19.15. Võistluse toimumise eest vastutab ÕE spordiinstruktor Mario.

Lahmuse toimetulekuõpilaste rahvastepallivõistkond saavutas I koha

19.10.2011

19. oktoobril EO toimetulekuõpilaste rahvastepallivõistlus Urvaste Koolis. Võistlustel osalesid Milene, Rauno, Rogers, Grete, Egon, Veiko koos rahvastepalliringi juhendaja Mati Klambiga. Saavutati I koht.

Vanemate klasside õpilased mõtlesid elukutsevalikule

17.10.2011

17. oktoobril „Õpilane, tunne töömaailma!“ 9. ja LA klassi õpilased kohtusid karjäärnõustaja Liina ja karjääriinfo spetsialist Mailiga Viljandist. Nõustajate suunavate küsimuste abil mõeldi oma elukutsele ja tulevikule.

Lahmuse poisid tulid EO jalgpalliturniiri 2011 võitjaks

11.10.2011

11. oktoobril osalesid jalgpallipoisid koos juhendaja Kristjan Kärdiga Rakveres jalgpalliturniiril. Meie õpilased tulid EO jalgpalliturniiri 2011 võitjaks! Võistlustel osalesid Rogers, Klen, Rauno, Renek, Denis, Anu, Maria, Alvar.

“Limpa ja mereröövlid” teatris “Ugala”

11.10.2011

11. oktoobril külastasid 1.-4. kl ja toimetuleku klasside õpilased teatrit „Ugala“, vaadati etendust „Limpa ja mereröövlid“.  TÄNAME heategevusprojekti „Aitan lapsi“ ja teatrit „Ugala“!

Õpilasesinduse asutamise koosolek

10.10.2011

10. oktoobril toimus õpilasesinduse asutamise koosolek. Järgmine koosolek toimub 19. oktoobril, jälgi infot teadetetahvlil.

Lahmusel toimus TORE juhendajate sügiskool

07.10.2011