11.2010 arhiiv

Teatris “Ugala”

30.11.2010

30. novembril külastasid õp J. Leemetsa klassi õpilased „Ugala“ teatrietendust „Nii nagu taevas“

Eesti Eriolümpia korvpalliturniir Lahmusel

30.11.2010

Sel aastal korraldas korvpallinädala raames Eesti Eriolümpia meistrivõistlused Lahmuse Kool, eesotsas Kuuno Tiitus.
Mängud toimusid kahes divisjonis.
I divisjoni võitjaks tuli Lahmuse, II Kammeri, III Kiigemetsa.
II divisjonis saavutas I koha Vaeküla, II koha Kallemäe.
Kõik osalejad said tubli mängu eest sponsorite logodega särgid. Parimaid autasustati karikate ja medalitega.
Täname Urvaste Kooli ja sotsiaalministeeriumi meeldiva koostöö ja rahastamise eest. Õpetaja Tiitus tänab suuri ja väikseid abilisi.

Algas advendiaeg

28.11.2010

Algas advendiaeg. Advent on eesti kirikukalendris liikuv tähtpäev, mis tähendab tulemist ja tuleneb ladina keelsest sõnast „adventus“. Advent koosneb neljast pühapäevast enne esimest jõulupüha. Esimese advendipühapäevaga algab advendiaeg ja liturgiline kirikuaasta.

Tööst mõisamajas kõneles Urmas Tuuleveski

26.11.2010

26. novembril toimus kogu personali töökoosolek. Esines Urmas Tuuleveski, kes rääkis meie kooli omapärast – tööst mõisamajas.

Maadlusring teisipäeviti kell 17.30 kooli võimlas

23.11.2010

23. novembrist alates alustab Lahmuse võimlas tegevust maadlusring. Ring toimub teisipäeviti kell 17.30.

Töövarjupäev

18.11.2010

18. novembril osalesid vanemate klasside õpilased töövarjupäeval. Päeva eesmärk on anda ülevaade erinevate asutuste igapäevastest tegemistest ja kohustustest ning äratada huvi majanduse, ettevõtluse ja töötegemise vastu. Eelnevalt olid klassijuhatajad kõnelnud erinevatest ametitest ning palunud õpilastel kirja panna, kuhu nad soovivad töövarjuks minna. Nii leidsimegi Suure-Jaani vallas koostöövalmid asutuste ja ettevõtete juhid, kes olid nõus meie õpilastele oma asutuses toimivaid ameteid tutvustama. Töövarjupäeval aitasid meid: Aime Elts, Leho Aule, Janar Ressar, Suure-Jaani lasteaed „Sipsik“, Suure-Jaani raamatukogu, Suure-Jaani autoteenindus, Suure-Jaani „Lehola Varahaldus“, Arjadi talu, Reet Saar, Vaike Hommik, Laivi Ots, Mati Hansen, Uno Jürisson. TÄNAME!

Olustveres ujumas

16.11.2010

16. novembrist alates saavad meie lapsed taas veemõnusid nautida Olustvere ujulas. Ujumas käivad õpilased teisipäeviti.

Viljandimaa huvijuhid pidasid Lahmusel infopäeva

16.11.2010

16. novembril kogunesid Lahmusele Viljandimaa koolide huvijuhid, toimus infopäev. Esmalt tegime koolimajas ja mõisa territooriumil väikese ringkäigu, seejärel siirdusime kooli taastuskeskusesse. Päev lõppes ühises vestlusringis.

Enne isadepäeva

11.11.2010

11. novembril korraldas õp Maire Reimand toreda isadepäeva eelse ürituse. Teadetetahvlil oli teave isadepäeva kohta ning selle põhjal toimus viktoriin. Peale selle joonistati ja luuletati isadest, vanaisadest. Iga klass kandis ette omaloomingulise luuletuse.

“Kolm põrsakest” “Ugalas”

10.11.2010

10. novembril käis õp Urve Kuldkepp õpilastega teatris „Ugala“, kus vaadati etendust „Kolm põrsakest ja hunt“