09.2010 arhiiv

EEO jooksukrossilt toodi kaks kulda ja üks hõbemedal

30.09.2010

30. septembril osales kehalise kasvatuse õpetaja Kristjan Kärt õpilastega EEO jooksukrossil Kiigemetsa Koolis. Tulemused olid silmapaistvad: tagasi tuldi kahe kuld- ja ühe hõbemedaliga. Kuldmedalid said Grete Soolo ja Milene Saar, hõbeda Aire S. Tublid olid kõik osalejad: Anita Soolo, Jan Kaasik, Rauno Zanin, Anu Agasild, Rauno Jürisoo, Monika Piirsalu, Virge Kollamaa, Merlee Kollamaa, Kristo Privits, Andrus Meidla, Peeter-Paul Soovik, Mairo Jakobson.

Kutseõppe planeerimisest kõneles Anne Nõgel

29.09.2010

29. septembril – külastas meie kooli Kaare Kooli sotsiaalpedagoog Anne Nõgel, kes tutvustas oma tööd hariduslike erivajadustega õpilaste karjääri planeerimise kohta.

Külalised Vana-Vigalast

29.09.2010

29. septembril vahetasime kogemusi Vana-Vigala Kutsekooli õpetajatega.

Mihklipäeval joonistasime ingleid

29.09.2010

Mihklipäeva puhul kaunistasid fuajeed õp M. Reimandi juhendamisel tehtud inglijoonistused. On ju mihklipäev kõigi inglite päev!

Tähistasime Eesti Looduskaitse 100. juubelit

28.09.2010

28. septembril tähistasime Eesti Looduskaitse 100. juubelit. Raamatukogutöötaja M. Ruut ja õp M. Reimand valmistasid ette ja viisid läbi looduskaitseteemalise viktoriini. Vanemas vanuseastmes tulid võitjaks 5.,6. klass, järgnes 9. kl, 7. kl. Nooremas astmes olid väga tublid TT1 ja 1.,2.,4. kl, samuti TTLA1.

Õppisime pildistamist

24.09.2010

24. septembril korraldas õp M. Reimann 9. kl õpilastega toreda õuesõppe tunni. Tunni kavas oli õppida pildistamist, teemaks oli „Lahmuse kasvab“ ja „Sügis Lahmusel“
Kõigi „fotograafide“ pildid on nüüd näitusel ja kaunistavad meie fuajeed.

Tüdrukute käsitöönäitus Suure-Jaani raamatukogus

23.09.2010

23. septembrist alates on Suure-Jaani raamatukogus Lahmuse Kooli õpilaste käsitöönäitus. Tööd on valmistatud õp Helmi Tilksoni juhendamisel.

Sünnipäevapidu

23.09.2010

23. septembril toimus traditsiooniline sünnipäevapidu. Õnnitlesime sünnipäevalapsi, kes sündinud juulist-detsembrini. Täname ürituse korraldajaid.

Spordipäev

23.09.2010

23. septembril toimus Lahmuse Koolis sügisene spordipäev.
Nagu tavaliselt võisteldi seegi kord 60m, 100m, 500m ja 1000m jooksus, hüpati kaugust, tehti palliviset. Peale lõunat jätkusid saalis teatevõistlused ja mängud. Tublid olid kõik osavõtjad. Täname toreda sportliku päeva eest kehalise kasvatuse õpetajat Kristjan Kärti ja kõiki, kes kaasa aitasid.

Sügisene kompositsioon

22.09.2010

Õp U. Kuldkepp valmistas peale loodusretke väga õpetliku ja kauni kompositsiooni, millega võis kogu koolipere tutvust teha. Kõigil metsataimedel ja seentel olid juures nimed.