02.2010 arhiiv

Vastlapäeval Lahmusel

16.02.2010

16. veebruaril oli vastlapäev. Õp Kristjan ja õp Evi kutsusid kogu kooli kelgumäele. Kõigepealt kulus natuke aega kelguraja sissesõitmiseks ning siis läks lahti päris võistlus
“Kes saab pikema liu?“ Järgnes kelgutamise teatevõistlus ja lumest valge tiigri voolimine. Siis ootas sööklas oasupp ja vastlakukkel. Õp Helen oli kaasa toonud luuriluu, mida soovijad vurritada said. Järgnesid laulumängud ja pallimängud.

Lahmuse ehitab lumelinna

Teema – vaba
Kavandid esitada kasvatusjuhile hiljemalt 03.02.
Võistkonnas 4-10 inimest, neist vähemalt 1 võiks olla täiskasvanu.
Lumeskulptuur peab olema kasutatav praktiliselt (liumägi, turnimisvõimalus jne) ja omama esteetilist väljanägemist.
Ehitamiseks tohib kasutada ainult kohapeal olevaid materjale (lund!) ja loodussõbralikke värve.

Korvpallihuvilised külastasid RIIGIKOGU JA SUURE-JAANI NOORTEKOONDISE vahelist korvpallimängu

16.02.2010

26. jaanuaril külastasid korvpalliringi poisid koos kasvataja Avoga RIIGIKOGU JA SUURE-JAANI NOORTEKOONDISE vahelist korvpallivõistlust, mis toimus Suure-Jaani Gümnaasiumi võimlas. Muljed võistlusest olid põnevad, poistele meeldis suurte meeste pallimäng. Võistlus oli tasavägine, lõppkokkuvõttes võitis mängu riigikogu meeskond 77:78

“Väike Merineitsi”

03.02.2010

3. veebruaril külastasid toimetulekuklasside õpilased ja õpetajad teatrit “Ugala”, kus vaatasid etendust “Väike Merineitsi”

Küünlapäeval küünlavabrikus

02.02.2010

Küünlapäeval käisime Võhma küünlavabrikus, kus saime oma käega küünlaid valada ja näppupidi siiditrükis torkida.