02.2009 arhiiv

Põhikoolide korvpalliturniir

27.02.2009

27. veebruaril võistles Lahmuse Kooli korvpallimeeskond õp Kuuno Tiituse juhendamisel Viljandi Maakonna põhikoolide korvpalliturniiril.

Ämmuste kooli vastlapäev

26.02.2009

26. veebruaril osalesid toimetulekuklasside õpilased ja õpetajad Ämmuste koolis vastlapäeval.

Eesti Vabariigi 91. sünnipäev

20.02.2009

20. veebruaril tähistasime Eesti Vabariigi 91. sünnipäeva piduliku aktusega. Külas oli Suure-Jaani valla haridus- ja kultuurinõunik Jüri Hansen. Õp Putrolaineni juhendamisel kandsid õpilased ette toreda omaloomingulise luuletuse. Esitati tantsumänge.

Balletietendust “Mõrsja kadumine”

18.02.2009

18. veebruaril oli 2.,3.,4. ja toimtuleku klassi õpilastel ja õpetajatel meeldiv võimalus külastada Suure-Jaani Gümnaasiumis toimunud balletietendust „Mõrsja kadumine“. Balletitrupis esinesid Viljandi Jakobsoni Gümnaasiumi õpilased.

Ujumisvõistlus Valtus

17.02.2009

17. veebruaril osalesid Lahmuse Kooli õpilased ja õp Kristjan Kärt EEO ujumisvõistlusel Raplamaal Valtus.

Kohtumine Rein Männikuga

13.02.2009

13. veebruaril külastas Lahmuse Kooli külaline Rein Männik. Erialalt aeroloog – õhuuurija, on ta ainsa eestlasena talvitunid nii Arktikas kui ka Antarktikas. Poisid said proovida polaaruurija riietust ja uurida kuidas käib elu karmides tingimustes poolustel.

Joonistusõhtu

13.02.2009

13. veebruaril arutlesid, joonistasid ja kirjutasid klassid, rühmad sõpruse teemal.

Muusika- ja jutuõhtu

11.02.2009

11. veebruaril Muusika- ja jutuõhtu roosas saalis. Külas Lauri ja Marju Viljandi pärimusaidast. Lauri esitas pillilugusid kandlel, torupillil ning laulis ja kutsus meidki kaasa laulma. Marju kõneles toredaid vanu jutukesi ja laulis.

Võhma küünlavabrikus

04.02.2009

4. veebruaril külastasid toimetulekuklasside õpilased ja nende õpetajad Võhma küünlavabrikut. Toimus ekskursioon vabrikus ning seejärel said kõik huvilised ka ise küünlategemist proovida.

5. veebruaril 2.,3.,4., 5.,7. klass ja nende õpetajad samuti Võhma küünlavabrikus. Õpetajate ja õpilaste tagasiside oli väga positiivne. Peale külaskäiku joonistasid õpilased õp K. Saare juhendamisel küünlaid ning kirjutasid oma muljetest. Nii said teisedki teada, mida põnevat küünlavabrikus nähti ja kuuldi. Täname Võhma küünlavabrikut põneva õppekäigu eest!